icon

Starcraft

1.0.0.2716 için
Windows

4.0

3

Bu klasik oyunla yoğun gerçek zaman stratejisini deneyimleyin

165k

Bu uygulamayı oyla

Starcraft bir jenerasyonda iz bırakan bir video oyunudur. Sadece bir kaç yıl önce piyasaya sürülen Warcraft ve Diablo sagaları tarafından kazanılan muhteşem başarıdan sonra 1998 yılında Blizzard Entertainment tarafından piyasaya sürüldüğünde kendi alanını kutsallaştırdı. Yeniden düzenlenen versiyonunun ortaya çıkmasıyla orijinal isim ve Broodwars'ının büyümesi artık ücretsiz olarak mevcuttur.

Terran, Zerg ve Protoss'un birbiriyle yüzleştiği gerçek zamanlı çağın ötesindeki strateji oyununda her bir savaşta, olayları anlatan hikayeler yoluyla farklı yarışlarda yer alan üç bölüme katılırsınız. RTS, türü bakımından her seviyede kendini tekrarlayan bir klasiktir bu yüzden birimlerin kontrolünü ele geçirirsiniz, her bir aşamada kaynakları toplarsınız, yeni binalar inşa edersiniz ve rakip üslerini ortadan kaldırmak için daha fazla birliğe eğitim verirsiniz.

Hikaye moduna ek olarak, ayrıca çevrim için çoklu oyun moduna da katılabilirsiniz, fakat bunun için Blizzard's BattleNet platformuna kayıt olmanız gerekir. Aslında, sadece stüdyo işçiliği yönüyle değil aynı zamanda video oyunlarının tarihi bakımından da Starcraft, hala bir çok Asya ülkesinde en iyi eSports oyunlarından biridir.
Kısıtlamalar

Deneme versiyonu bütün görevleri içermez.

X